0% Erial
Kinnisvara

Level Viimsi

Eramaja – Premium-klass.
Alla

Viimsi Level 1.4 – Nüüdisaegses stiilis ühekorruselise maja projekt sobib mugavaks elusasemeks 4-6 inimesest koosnevale perele. Maja mahulise planeeringu struktuur moodustub omavahel ristuvatest väljavenitatud täisnurkse vormiga ruumidest, andes sellega siluetile dünaamika.

Ühekorruselise Premium-klassi maja Viimsi Level 1.4 projekt – see on eramaja, kus on loodud parimad tingimused mugavaks eluks ja puhkuseks. Autori arhitektuurne kontseptsioon, läbimõeldud ruumikorraldus, luksuslik viimistlus ning nüüdisaegne disain loovad linna rahulikus ja mainekas elurajoonis erakordselt hubase õhkkonna.

Paigutus Rebase tee , Haabneeme, Viimsi vald, 74001 Harju maakond
 • Eramaja – Premium-klass
  koos disaineri viimistlusega.
 • 1 korrus - 5 tuba
 • Parkla
 • Maja
  energiaefektiivsus
  B-klass
 • Ekspluatatsiooni
  andmine
  Oktoobris 2020

Eramaja – Premium-klass koos disaineri viimistlusega.
Linna rahulikus ja mainekas rajoonis.

Valige välja oma maja
 • Rebase 4
  Узнайте цену,
  посмотрите планировки
 • Ilvese 5
  Узнайте цену,
  посмотрите планировки
 • Rebase 6
  Узнайте цену,
  посмотрите планировки
 • Rebase 20
  Узнайте цену,
  посмотрите планировки

Kontseptsioon

Viimsi Level 1.4 kehastab eesrindlikku kontseptsiooni elust linnas, mis ühendab endas rahulikkuse, mugavuse ja ohutuse mainekas rohelises elurajoonis. Just seepärast on uuele premium klassi ridaelamute kompleksile antud selline nimetus.

Viimsi Level 1.4 – see on unikaalne arhitektuuriprojekt. Elamukompleksi ruumikontseptsioon seisneb läbimõeldud planeeringu arhitektuurilahenduste loomises ja kombineerimises.

Planeerimislahendused
loodud teie jaoks

avarad eluruumid, köögid-külalistetoad, magamistoad garderoobidega, vanni-saunakompleksid ja panipaigad. Läbimõeldud korraldusega parkimiskohad. Teile näib, et Teie tulevane maja on kaks korda suurem.

Me teeme igas majas stiilsete lahendustega kõrgeklassilise viimistluse: pehmetes heledates toonides energiliste rõhuasetustega. Teil tuleb vaid mööbel sisse tuua, riputada üles lemmikpildid ja valida kardinad.

VIIMSI LEVEL 1.4 viimistlusvariant heledates toonides suitsuvalgete seinte, heleda põranda, faktuurse keraamilise plaadiga vannitubades.

VIIMSI LEVEL 1.4 see ei ole lihtsalt ökoloogiline asukoht värske õhu ja rohke rohelusega ümberringi. See on lisaks ka nüüdisaegne eramu, mis on varustatud kõige uuema tehnikaga, kus on nutikad planeeringud ja arenenud infrastruktuur – kus kõik vajalik on käeulatuses.

Paigutus

Suurepärane transpordiühendus ainult tugevdab selle paiga uskumatut õhkkonda

Mugav ühendus kesklinnaga. Kõigest 15 minutit ja Te olete Tallinna kesklinnas:

60-120 minutit jalgsi
45-60 minutit jalgrattaga
20-25 minutit autoga
25-35 minutit ühistranspordiga

Kõik töötab nagu kellavärk

Kõigi maja elutalitluseks vajalike süsteemide tõrgeteta tööd jälgib kaasaegse haldusfirma professionaalne meeskond, kes töötab kogu pühendumusega ja püüab alati anda endast 100% ja veidi rohkemgi.

Müügiosakond Suur-Ameerika tn 12, Tallinn 10119 (+372) 615 0072 kv@erial.ee