0% Erial
Kinnisvara

Erial
Kinnisvara

Uued
arendusstandardid

Premium- ja äriklassi tasemel elamispindade loomine

Alla
Development
Uued
arendusstandardid

ERIAL KINNISVARA on hoiu-laenuühistu ERIAL poolt asutatud ja Eesti kapitalil põhinev ettevõte investeerimissuuna arendamiseks kinnisvara valdkonnas.

See tegevusväli hõlmab organiseerimist ja professionaalset abi kinnisvaraobjektidega seotud tehingute läbiviimisel, ehitust, projekteerimist, arendusprojektide juhtimist ning mistahes otstarbe ja keerukusega kinnisvaraobjektide ekspluatatsiooni haldamist.

Premium- ja äriklassi tasemel elamispindade loomine

Tuginedes nii omaenda, kui ka rahvusvahelisele kogemusele, on ERIAL KINNISVARA ambitsioonikas meeskond täna loomas uusi arendusstandardeid. Autoriprojektid ühendavad endas eksklusiivse asukoha, ainulaadse arhitektuuri ja tõhusad planeeringulahendused.

Ettevõtte objektide kõrge kvaliteet on tagatud tänu meie meeskonna ekspertidele arhitektuuri, ehituse, projektifinantseerimise, kujunduse ja turunduse valdkonnas. Parimaid rahvusvahelisi tavasid ja uuenduslikke tehnoloogiaid juurutades loome kvaliteetseid ja kaasaegseid kinnisvaraobjekte, mis pakuvad rõõmu ja inspiratsiooni paljudeks aastateks.

Meie Missioon

Uus
elukvaliteet

Inimeste elukvaliteedi parandamine elu- ja äriotstarbeliste kinnisvaraobjektide rajamisega, mis harmooniliselt linnaruumi arendavad ja selle mugavustaset tõstavad.