0% Erial
Kinnisvara

Level 4.4

Premium klassi townhouse
Alla

Viimsi Level 4.4 – see on nüüdisaegne ridaelamute kompleks TOWNHOUSE, kus on loodud parimad tingimused mugavaks eluks ja puhkuseks.

Arhitektuurne autorikontseptsioon, läbimõeldud ruumikorraldus, luksuslik viimistlus, nüüdisaegne disain ja asukoht rahulikus rohelises linnapiirkonnas loovad vapustava mugavuse õhkkonna.

Paigutus Laiamäe tee 6, Laiaküla, Viimsi vald, 74008 Harju maakond
 • 2 korrust
 • 4 boksi igas
  townhouses
 • Parkla
 • Maja
  energiaefektiivsuse
  klass - B
 • Ekspluatatsiooni
  andmise aeg
  - August 2020

Viimsi Level 4.4 – see on nüüdisaegne elamukompleks, mis koosneb kolmest ridaelamust TOWNHOUSE, kus on loodud parimad tingimused mugavaks eluks ja puhkuseks. 

Valige välja oma maja
Uurige järgi hind, vaadake planeeringuid 
Uurige järgi hind, vaadake planeeringuid 
Uurige järgi hind, vaadake planeeringuid 

Kontseptsioon

Viimsi Level 4.4 kehastab eesrindlikku kontseptsiooni elust linnas, mis ühendab endas rahulikkuse, mugavuse ja ohutuse mainekas rohelises elurajoonis. Just seepärast on uuele premium klassi ridaelamute kompleksile antud selline nimetus.

Viimsi Level 4.4 – see on unikaalne arhitektuuriprojekt. Elamukompleksi ruumikontseptsioon seisneb läbimõeldud planeeringu arhitektuurilahenduste loomises ja kombineerimises.

Läbimõeldus
igas detailis

Ostjatele pakutakse läbimõeldud funktsionaalset lahendust koos heledates toonides puhasviimistlusega, mille teostamisel on kasutatud kõrge kvaliteediga materjale.

Hoone fassaadi tegemisel on kasutatud heledat ja halli värvi peeneteralist viimistluskrohvi ning valget värvi dekoratiivpaneele. 

Stiilselt sobitatud materjalid, akende range rütm ja hoone täisnurkne kompositsioon on rahumeelsed ja väljapeetud looduslikes värvitoonides. Kompleksi territooriumile on ette nähtud ulatuslikud rohelised piirkonnad.

Planeerimislahendused on loodud teie jaoks: avarad eluruumid ja köögid-elutoad, magamistoad garderoobide ja panipaikadega.   Teile tundub, et Teie tulevane elamu on 2 korda suurem!

Isegi siin otsustasime me viimase sõna teile anda – ühendage toad nii nagu teile meeldib. Kas vajate täiendavat magamistuba või kabinetti? Ei ole midagi lihtsamat!

Me teema igas majas kõrgtasemel viimistluse energiliste rõhuasetustega mahedates heledates toonides.

VIIMSI LEVEL 4.4 viimistluse variant, heledates toonides suitsuvalgete seinte, heleda põranda ja mustrilise keraamilise plaadiga vannitubades.

VIIMSI LEVEL 4.4 – see pole lihtsalt keskkonnasõbralik koht, kus on ümberringi lõputu rohelus ja puhas õhk.

See on veel ka nüüdisaegne elukompleks, mis on varustatud tehnikaga viimase sõna järgi, seal on nutikad planeeringud ja arenenud infrastruktuur – kõik vajalik on lähedal. 

Asukoht

Suurepärane juurdepääs transpordiga ainult tugevdab selle koha uskumatut õhkkonda.

Kesklinna pääsemine on mugav, lihtne ja kiire.

60-120 min jalgsi
30-60 min jalgrattaga
10-20 min autoga
10-20 min ühistranspordiga

Kõik töötab nagu kellavärk

24/7 teie teenistuses

Kõigi maja elutegevust tagavate süsteemide tõrgeteta tööd jälgib nüüdisaegse haldusfirma professionaalne meeskond. Individuaalne konditsioneerimis- ja küttesüsteem, vee peenpuhastusfiltrid, tõrgeteta veevarustus, internetikiirus ja maja turvasüsteem – kõik töötab nagu kellavärk.

Müügiosakond Suur-Ameerika tn 12, Tallinn 10119 (+372) 615 0072 kv@erial.ee