0% Erial
Kinnisvara

GreenPlace

Esmaklassilised paarismajad
Alla

Projekt GREEN PLACE DUPLEX VILLA kujutab endast arhitektuurset kontseptsiooni ja läbimõeldult korraldatud ruumi.

Luksuslik viimistlus ja ülikaasaegne disain muudavad õhustiku äärmiselt luksuslikuks. Majad on ehitatud ökoloogiliselt puhastest materjalidest, asudes keset elavat loodust ja rahust.

Asukoht Suru tn 5,14, Pirita linnaosa, Tallinn, Harju maakond
 • 2 korrus
 • 2 boksi
  igas majas
 • parkla
 • maja
  energiatõhususklass
  A
 • Valmivad
  - juunis 2021
DuplexVilla
green place

Siit leiate märksa rohkem kui vaid esmaklassilise maja — tegemist on tõelise energia ja uute innustavate ideede allikaga, mis aitavad kaasa kõige auahnemategi eesmärkide saavutamisele.

Valige maja välja
duplex villa
Greenplace
Küsige hinda
ja tutvuge planeeringuga
VillaA
Greenplace
Küsige hinda
ja tutvuge planeeringuga
VillaB

Kontseptsioon

Projekt GREEN PLACE | DUPLEX VILLA tagab teile ökoloogiliselt puhta elukeskkonna koos mitmekesiste kaasaegse maailma mugavustega.

Looduse ja tehnoloogia, lihtsuse ja kompleksse lähenemise, loodusliku rahu ja linliku elurütmi ühendust pakkuvad GREEN PLACE | DUPLEX VILLA majad ületavad keskkonnasõbralikku lähenemist ja elu armastavate ja hindavate inimeste ootused.

Elutingimused

duplex villa

Ehitusvaldkonna ja uute majade viimistluse uuendused teevad kättesaadavaks kaasaegse maailma tehnoloogilised mugavused:

Igas korteris on kliimajuhtimissüsteem, põrandaküte, soojatagastusega müravaba ventilatsioon, peenfiltriga veepuhastussüsteem, internetiühendus, tehnilise valve ja videojälgimise, tuletõrje- ja targa maja süsteemid, majaesised parkimiskohad ja palju muud.

Projekt GREEN PLACE | DUPLEX VILLA on mõeldud kuni kuueliikmelise pere mugavaks majutamiseks. Läbimõeldud planeering jätab ruumi loominguks ja muudatuste tegemiseks, et kujundada teie soovidele vastav individuaalne ruum. Hele viimistlus muudab ruumid visuaalselt avaramaks, tubade stiil rõhutab kaasaegsust ja veidi tagasihoitud modernsust.

Majade fassaad on ökostiilis, mis eeldab looduslike materjalide kasutamist.

Puidust välisvooder sobib hästi kokku suurte põrandani ulatuvate akendega, kasutatud värvide ja vormide valiku lakoonilisus ja loomulikkus sulanduvad harmooniliselt metsakeskkonda.

Asukoht

duplex villa

GREEN PLACE | DUPLEX VILLA asub energiaküllases kohas, kus on eriti tunda looduse pulssi, mis meelitab keskkonnasõbralikku elukeskkonda.

Maakonnakeskuse vahetus läheduses vaikses rohelises linnaosas asuva loodusliku kompleksi puhas metsaõhk ja külluslikkus muudavad õhustiku äärmiselt mugavaks.

Hea ühenduse tõttu mitmesuguste kaupluste, restoranide, kaubandus- ja ärikeskuste ning vaatamisväärsustega kujutab majade asukoht endast kaasaegse inimese jaoks mõeldud harmoonilist lahendust.

60-120 minutit jalgsi
30-60 minutit jalgrattaga
15-20 minutit autoga
20-30 minutit ühistranspordiga
Sales office Suur-Ameerika tn 12, Tallinn 10119 (+372) 615 0072 kv@erial.ee